Home Rady a Návody Informační systém pro mateřské školy – pro snadnější administrativu

Informační systém pro mateřské školy – pro snadnější administrativu

0
Informační systém pro mateřské školy – pro snadnější administrativu

Nástroj, který vám usnadní každodenní administrativu i celkovou správu mateřské školy – to je MáŠkolka. Unikátní informační systém s řadou praktických funkcí pro zaměstnance i rodiče.

Správa mateřské školy

Správa mateřské školy nemusí být časově náročná a nepříjemná. Praktická aplikace toho spoustu dokáže vyřešit za vás. Nabízí automatický výpočet školného a stravného podle plánu docházky a podle reality. Podklady pro platbu pak doručí rodičům rovnou do jejich profilu. Bez starostí s fakturami a spoustou e-mailů. Systém si poradí i s exporty dat pro MŠMT a připraví je přesně tak, jak potřebujete. Už nebudete mít starosti s výkaznictvím. Informační systém pro mateřské školy nabízí mnohem více praktických funkcí.

Aplikace pro školky

Aplikace pro školky je vyvíjena přímo s učiteli a řediteli mateřských škol. Ti díky dlouhodobým a praktickým zkušenostem přesně ví, jak zjednodušit a usnadnit vaši práci. Systém je velmi snadno ovladatelný a nevyžaduje speciální školení. Instalace je snadná, uvedení do plného provozu trvá v průměru pouhé tři dny. Vždy budete mít po ruce někoho, na koho se obrátit v případě dotazů a nejasností. Funkce si přitom můžete vyzkoušet online, zdarma a bez omezení.

Elektronická docházka

Informační systém nabídne přehled o všech důležitých informacích. Elektronická docházka zajišťuje přehled o počtu dětí na daný den. Rodiče mohou díky aplikaci dítě včas omluvit snadno online. Systém spojuje všechny komunikační kanály na jedno místo. Rodiče navíc získají veškeré informace z nástěnky elektronicky, včetně fotogalerií a informací o aktivitách dětí.

Aplikace zjednodušuje administrativu a usnadní spoustu procesů, bez kterých se správa školky neobejde. Vyzkoušejte ji hned, či si sjednejte osobní prezentaci.