Home Bydlení Jak efektivně vysušit zdivo

Jak efektivně vysušit zdivo

0
Jak efektivně vysušit zdivo

Problémy se vzlínající vlhkostí ve zdivu jednoduše vyřešíte s pomocí emulze Mapestop Cream. Práci s emulzí zvládne každý šikovný kutil. Snadno se aplikuje pomocí běžných nástrojů a lze ji použít okamžitě.

Mapestop Cream vytváří chemickou bariéru proti vzlínající vlhkosti. Jde o alternativu k náročnějším metodám vysoušení zdiva, jako jsou podřezávání zdiva nebo elektrické vysušování. Emulzi lze využít na opravu stávajícího starého, kompaktního zdiva z kamene, cihel, tufových, betonu a smíšeného zdiva, ale i na nové stěny s přítomností kapilární vzlínající vlhkosti a rozpustných solí. S tímto výrobkem velmi účinně ochráníte například zdivo ve sklepích nebo na zavlhlých stěnách rekreačních chat.

bezproblémová aplikace

Práce s Mapestop Cream je nenáročná a nevyžaduje žádné speciální nářadí. Výrobek se jednoduchým Vytlačovací nástroje aplikuje injektáží do řady předem vyvrtaných otvorů ve zdivu. Aktivní látky obsažené v emulzi pronikají do podkladu a reagují s křemíkem ve zdivu. Mapestop Cream se uvnitř zdiva rozprostře a vytvoří bariéru, která zabraňuje průniku vzlínající vlhkosti. Navíc aniž tato emulze omezila paropropustnost zdiva.