Home Rady a Návody Mateřská škola Praha 9 splnila naše očekávání

Mateřská škola Praha 9 splnila naše očekávání

0
Mateřská škola Praha 9 splnila naše očekávání

Mateřská škola Praha 9splnila všechna naše očekávání, která jsme od soukromé školky s manželem měli. Školka je tak zcela právem držitelem několika různých ocenění. Kromě jiného je školka akreditovanou mateřskou školou pro děti již od 2 let, což je naprosto skvělé. Když jsem měla syna ve věku 2,5 let, nebyl žádný problém s tím, že může nastoupit do školky. U veřejné školky bych s tímto požadavkem rozhodně neuspěla. Otevírací doba školky, která je od 7 do 19 hodin je také mimořádně příznivá zejména k rodičům dětí, kteří mají velmi napjatou pracovní dobu a často nestíhají být ve školce po třetí hodině odpolední. O řadě kroužků, která školka nabízí ani nemluvě. 

Mateřská škola Praha 9 nabízí širokou nabídku aktivit a také kroužků

Mateřská škola Praha 9nabízí extrémně širokou nabídku aktivit a také kroužků pro děti, které děti naplňují a které děti neuvěřitelně zbožňují. Mateřská škola nabízí hodiny angličtiny, učí hrát děti na flétnu či je možné navštěvovat keramický kroužek. Formou prožitků a her se tak dítě neuvěřitelně rychle učí a rozvíjí. Naše Maruška se po prvním roce ve školce zlepšila v oblasti mluvení, sociálního začleňování i preciznosti v oblasti ručních prací. Maruška je nyní také velmi aktivní v oblasti sportu a miluje vycházky i túry po horách. 

Mateřská škola Praha 9 má propracovaný vzdělávací program

Mateřská škola Praha 9 má velmi propracovaný vzdělávací program, který je nastaven potřebám všech dětí, které školku navštěvují. Kromě jiného školka nabízí inkluzivní vzdělávání pro děti, které mají jisté specifické vzdělávací potřeby. Tuto možnost ocení všechny maminky, které mají děti s nějakým druhem speciálních potřeb. Já osobně jsem se školkou Novoborskou naprosto spokojená a rozhodně bych neměnila. Pokud budu mít v budoucnu ještě nějaké děti, rozhodně budou docházet rovněž do této pro mě zcela perfektní školky, které nemám, co vytknout.