Home Rady a Návody <strong>Reklamní trika si naše obsluha oblíbila</strong>

Reklamní trika si naše obsluha oblíbila

0
<strong>Reklamní trika si naše obsluha oblíbila</strong>

Reklamní trika s potiskem a logem naší firmy si děvčata z naší obsluhy v kavárně velmi rychle oblíbila. Možná je pouze škoda, že jsem s nápadem na podobný marketingový tah s reklamními triky nepřišla dříve a také z vlastní hlavy. Reklamní trika jsem totiž děvčatům pořídila na jejich popud a v podstatě musím sama s odstupem času uznat, že to byl velmi dobrý nápad. Děvčata se totiž inspirovala na stáži ve Velké Británii, kam jsem jim přes léto dovolila odcestovat. Zde je totiž naprostou samozřejmostí, že veškeré servírky i číšníci nosí právě oblečení, které propaguje danou hospodu, cukrárnu, restauraci i menší obchůdek s laskominami v centru města. Jsem děvčatům vděčná, že mi z Británie přinesla takto dokonalý nápad, který se v našich podmínkách dokonale ujal a těší se velkému zájmu. 

Reklamní trika s potiskem vypadají fantasticky

Reklamní trika s potiskemv senzačních červených barvách na děvčatech vypadají naprosto fenomenálně. Jemná pletenina triček kromě jiného umožňuje o poznání snadnější potisk, který vypadá zcela dokonale. Trička jsou navíc velmi pohodlná a krásně vypasovaná, což se děvčatům samozřejmě líbí a nejen jim, ale také našim hostům, které často opravdu nešetří komplimenty. Kromě jiného nebyla investice do těchto triček vůbec vysoká a jejich účel naprosto převyšuje jejich počáteční investici. 

Reklamní trika slaví úspěch i ve vinotéce mé kamarádky

Reklamní trikarovněž slaví nevídaný úspěch ve vinotéce ve městě, kterou vlastní má dobrá kamarádka. Nedávno jsem se u ní totiž zastavila na sklenku vína a probírala s ní různé marketingové strategie. Zmínila jsem se jí tak o oděvech, které jsem svým servírkám pořídila do zaměstnání a také o tom, že plánuji pořídit také mikiny pro podzimní dny, které rovněž ponesou naše logo. Kamarádka byla z mého nápadu naprosto nadšená a dnes již její obsluha ve vinotéce rovněž nosí pracovní oděv, který jí sluší a padne jako ulitý.