Home Rady a Návody Striptýz aneb ohromte ženicha sexy lesbi show

Striptýz aneb ohromte ženicha sexy lesbi show

0
Striptýz aneb ohromte ženicha sexy lesbi show

Popularita rozluček se svobodou je u pánské části lidské společnosti obrovská. Muži jsou totiž od přírody lovci, a proto je nenechá chladným žádný pohled na mladou a sexy striptérku se svůdným tělem. Bohužel ženichovi kamarádi nejsou vždy kreativní, a proto jsou rozlučky se svobodou vždy pořádané prakticky stejně. Pokud byste však chtěli ženichovi připravit opravdu něco nezapomenutelného, pak je ideální objednat lesbi show.

V čem lesbi show spočívá?

Striptýz se v poslední době stává sice hojně vyhledávanou, ale poněkud stereotypní formou zábavy na rozlučky se svobodou. Ženich však v drtivé většině případů touží po jedinečné zábavě, na kterou bude dlouho vzpomínat. Lesbi show je tedy tím pravým řešením, protože se jedná o vystoupení dvou striptérek, které předvádí své erotické hrátky. Samozřejmostí je zapojení oslavence, jenž se může účastnit celé show.

Proč si ji objednat?

Hlavním důvodem k objednání lesbi show je pochopitelně jedinečný zážitek. Do lesbi show jsou totiž kromě oslavence zapojeny i erotické pomůcky. Konkrétně se jedná o různé vibrátory nebo Venušiny kuličky, které show posunou na zcela odlišnou úroveň. Samozřejmostí je možnost objednání kostýmů pro striptérky dle přání ženicha, takže mu můžete jednoduše splnit i jeho nejtajnější přání. Rozlučka se svobodou je totiž poslední možností, kde si může bez výčitku užít pohled na ženské tělo.

Jak dlouho show trvá?

Striptér i striptérky jsou pochopitelně profesionálové ve svém oboru, takže se můžete těšit na prvotřídní show, na kterou budete dlouho vzpomínat. Během přibližně 20 minut se ženichovi budou věnovat 2 mladé a velmi atraktivní striptérky. Ty se v rámci kontaktní show budou snažit o splnění snů ženicha, a to pomocí erotických pomůcek. Kromě toho je celou akci možné zpestřit o body shot nebo čokoládu.

Striptýz je nedílnou součástí každé rozlučky se svobodou. Nevěsta by však místo lesbi show spíše ocenila například pánský kontaktní striptýz.