Home Magazín U společnosti CANMET koupíte ty nejlepší technologie pro strojírenskou výrobu

U společnosti CANMET koupíte ty nejlepší technologie pro strojírenskou výrobu

0
U společnosti CANMET koupíte ty nejlepší technologie pro strojírenskou výrobu

Máte svou společnost, ve které chcete zefektivnit výrobu, a tak se poohlížíte po nové technologii, která by vám s tím pomohla? Anebo začínáte s podnikáním a firmu vybavujete novými stroji, s nimiž vám půjde výroba „jako na drátkách“? Ať je to některá z těchto variant, nebo zcela jiná, v každém případě vám to nejlepší, co se technologií na zpracování plechů týče, nabízí společnost CANMET z Brna s třicetiletou praxí.

Stroje, které nabízí, jsou jen od těch nejlepších společností, jaké můžete na trhu potkat. To je předzvěstí toho, že s nakoupeným zbožím budete jistě spokojeni. Také vám tato firma ráda a erudovaně poradí, jaký stroj by pro vás mohl být užitečný a vhodný, stačí popsat jí vaši činnost nebo vizi, co chcete do budoucna začít vykonávat. Oblíbené jsou např. laserové řezací stroje, ale nabídka je samozřejmě velmi různorodá a obsáhlá.

Když chcete laserové řezací stroje

K nejlepším výrobcům poslední doby, kteří se zaměřují na laserová řezací centra, se řadí polská společnost Eagle. Není na trhu vůbec tak dlouho, jako spousta jiných firem, které se zaměřují na tuto problematiku. Přesto je v popředí a od EU získala na další vývoj a práci obrovské finanční granty.

Co třeba její laserový řezací stroj eSmart? Jde o ekonomickou volbu pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Nabízí vynikající výkon a malou zastavěnou plochu. Má přímé lineární pohony pro všechny osy X, Y, Z, max. zrychlení 2 G, kompaktní konstrukci, ekologickou automatickou výměnu stolů bez použití hydrauliky, ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem, komfortní obsluhu a přístup k vykládacímu stolu ze všech stran.

U CANMET můžete poptávat i tabulové nůžky, vysekávací stroje a další mnohé produkty. Podívejte se na nament.eu a přesvědčte se sami.