Home Rady a Návody Ubytování Benecko: Rodinný hotel s příjemnou atmosférou a skvělou polohou pro dovolenou

Ubytování Benecko: Rodinný hotel s příjemnou atmosférou a skvělou polohou pro dovolenou

0
Ubytování Benecko: Rodinný hotel s příjemnou atmosférou a skvělou polohou pro dovolenou

Neváhejte vyrazit poznávat krásu Krkonoš, tato lokalita má co nabídnout v létě i v zimě. Ubytovat se přitom můžete v příjemném hotelu. Vítán je každý – zejména děti. Díky tomu je hotel na Benecku oblíbenou volbou pro rodiny s dětmi i školy.

Ubytování v Krkonoších

Pokud hledáte ideální ubytování v Krkonoších, zvolte ProFamily Hotel TOP Benecko. Jde o rodinný hotel, který se nachází v krásné lokalitě. V blízkém okolí vás čeká spousta příležitostí – a to pro milovníky přírody, sportu i zábavy. V létě můžete objevit Lufťákovu stezku či vyzkoušet singltrek. V zimě jde pak o ideální místo, kam vyrazit na lyže. Vzhledem k tomu, že je hotel u sjezdovky, skvěle se hodí pro lyžařský výcvik. Ovšem místo si zamilujete i pro jiné pobyty pro školy či rodinnou dovolenou.

Ubytování Benecko

Ubytování Benecko poskytuje celkem 16 pokojů. Je věnována velká pozornost bezpečnosti dětí, čeká na ně také hřiště a vnitřní herna. Rozhodně si tak přijdou na své. Můžete tak vyrazit se svými dětmi, či v rámci školní akce. Dospělí si mohou dopřát relax. Jde o skvělé ubytování pro školy, ať už hledáte to pravé místo pro letní tábor, či třeba adaptační pobyty a adaptační kurzy. Zkušený personál může pro děti připravit atraktivní program, v létě i v zimě.

Komfort a klidné prostředí

Okolí hotelu je krásné a klidné. Nabízí se spousta atrakcí, kam můžete vyrazit. Ovšem příjemný čas lze samozřejmě strávit i v hotelu. Ať už se rozhodnete vyrazit jako pár, s celou rodinou, či volíte hotel jako ubytování pro školu nebo ubytování pro školku, jistě budete spokojení. Těšit se můžete také na skvělé jídlo – vaše chuťové pohárky totiž velmi potěší výborné pokrmy z hotelové restaurace. Můžete tak ochutnat zejména českou kuchyni v moderním podání.

Benecký hotel nabízí komfortní ubytování pro každého. Potěší milovníky romantiky a wellness, ale i ty, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou.